Spoločnosti, s ktorými spolupracujeme

Spoločnosť MOTA-ENGIL, s.r.o.

MOTA-ENGIL Slovakia je členom portugalskej stavebnej skupiny MOTA-ENGIL ENGENHARIA E CONSTRUCAO, S.A. Táto skupina je najvýznamnejšou v portugalskom stavebníctve a jej obchodné aktivity siahajú do troch kontinentov a viac ako štrnástich štátov sveta. MOTA-ENGIL podporuje svoje dcérske spoločnosti nielen finančne, ale aj pridávaním referencií a garancií pre veľké projekty a to: cesty, diaľnice, mosty a železnice. Profesionálne a dobre známe teamy sú schopné realizovať a riadiť veľké stavebné projekty tak, aby splnili termínové a kvalitatívne požiadavky. Súčasťou našej konkurencieschopnej ponuky sú zakázky na kľúč – realizácia, dokumentácia, návrh, povolenia, konzultácie aj financovanie.

viac informácií

Spoločnosť SEFIMOTA, a.s.

Spoločnosť SEMIFOTA, a.s. zaisťuje prípravu a realizáciu projektov vďaka svojmu majoritnému akcionárovi, skupine Mota-Engil, ktorá je zárukou finančnej stability. Je dodávateľom stavebných prác s dlhoročnými skúsenosťami vo výstavbe bytových domov.

viac informácií

Spoločnosť Špeciálne činnosti, s.r.o.

Stavebná spoločnosť Špeciálne činnosti sa zameriava predovšetkým na občiansku a bytovú výstavbu, demolačné a recyklačné práce a vodohospodárke stavby. Je vlastnená 100% obchodným podielom českou stavebnou firmou TCHAS spol. s r.o. Firma sa radí medzi prvých 15 najvýznamnejších spoločností slovenského stavebného trhu.

viac informácií

Spoločnosť TCHAS, s.r.o.

Spoločnosť TCHAS je siedmou najväčšou stavebnou firmou v Českej republike a najväčším českým exportérom stavebných prác. Prostredníctvom svojich závodou a organizačných zložiek pôsobí TCHAS v Českej republike, na Slovensku a v Poľsku.

viac informácií

Biskupstvo Nitra

Nitrianska diecéza bola založená pápežom Jánom VIII. roku 880 bulou Industriae tuae a územne bola reorganizovaná 14.2.2008 dekrétom Kongregácie pre biskupov

viac informácií

Hotel FIS Jasná

Hotel FIS Jasná je najvyššie položeným hotelom v lyžiarskom stredisku Jasná vo výške 1220 m n.m.! Hotel poskytuje komfort v elegantných Deluxe izbách a v útulných rodinných apartmánoch. Moderná elegancia, prvotriedny design skombinovaný s výnimočným šarmom – to všetko ponúka Hotel FIS Jasná v srdci Nízkych Tatier.

viac informácií

Digital Park II

DIGITAL PARK EINSTEINOVA II. Etapa je výnimočným administratívnym komplexom pre moderné a progresívne spoločnosti, ktoré vyžadujú flexibilitu, komfortne pracovné prostredie a ktoré ocenia originálny, neprehliadnuteľný dizajn v strategicklokalite s dobrým dopravným napojením. Špecifickým znakom DIGITAL PARK EINSTEINOVA je neobvykle nízky koeficient zastavanosti pozemkov a vysoký podiel oddychových zón dotvorených prostredím v prírodnom kontexte zelených a vodných plôch.

viac informácií

Villa Rustica

Villa Rustica sa nachádza v novobudovanej obytnej zóne Brižite, v Dúbravke - jednej z okrajových častí Bratislavy, s výhľadom na panorámu Malých Karpát. Objekt má výborné spojenie do centra mesta a pritom leží v lone prírody.

viac informácií
FUDO © 2009